Úvodní stránka » Pyroplex v nabídce spol. OKENTĚS

Program PYROPLEX v nabídce Okentěs, spol. s r.o.

Jak z firemního loga firmy OKENTĚS, spol. s r.o. (r.z.1992) vyplývá, těsnící prvky oken, dveří a vrat jsou nosným programem společnosti, na silikonová těsnění řady Sillen jsme postupně navázali dovozem řady těsnících prvků významných výrobců, více na www.okentes.cz. Doplnění nabídky o protipožární program významného výrobce bylo naším dlouhodobým záměrem. V říjnu 2011 jsme představili nového partnera, anglického výrobce protipožárních prvků společnost PYROPLEX Limited. Jak z prezentace v Katalogu 2012 a Dodatku z 20.10.2012 vyplývá, jedná se specializovaný program:

1a) v oblasti zpěňovacích pásek je určen výhradně pro výrobce dveří, vrat, příček či oken, zpěňující pásky Pyroplex nabízejí výrobcům dveří, vrat a příček nová, inovativní řešení, která jsou podmíněna provedením příslušných protipožárních zkoušek

1b) uvedené stavební prvky pasivní ochrany (manžety, potrubní pásky) jsou předurčeny pro specializované firmy z oblasti protipožární ochrany, manžety, potrubní pásky, akrylátový tmel a PU pěny jsou již v Pavus certifikovány. Manžety 2 a 4 hodinové získaly osvědčení ETA a nové dodávky od roku 2013 budou označeny CE značkou.

2) není určen pro maloobchodní prodej a běžný další prodej

3) na www.okentes.cz resp. v rámci e-shopu, jsou nabízeny jen Pavusem certifikované prvky Pyroplex. Objednávky a poptávky na ostatní prvky Pyroplex budou realizovány zde uvedeným poptávkovým formulářem, nebo mailem či faxem.

Uvedený protipožární program PYROPLEX zavádíme postupně, v ceníku tučně uvedené položky jsou již skladem:

Ad 1a)) Příznivé ceny zpěňujících pásek jsou podmíněny minimálními výrobními dávkami, proto jednotlivé položky zavádíme do prodeje postupně na základě zájmu, kumulované poptávky.

Ad 1b) Uvedené stavební prvky jako manžety, potrubní pásky a akrylový tmel jsou již naskladněny a je na ně uvedena akční zaváděcí sleva 7% uvedena v Dodatku z 20.10.2012.

Uvítáme, pokud Váš zájem budete formulovat pomocí poptávkového formuláře a u vybrané položky uvedete odhad roční potřeby. Komunikaci podpoří i  uvedení typu protipožárního výrobku, který v současné době používáte.

Poté se s Vámi spojíme, a dle druhu a rozsahu poptávky posoudíme možnosti, doplníme technické informace, popřípadě dodáme vzorky.

Václav Pernica
ředitel společnosti
OKENTĚS, spol. s .r.o.

OKENTĚS, a.s., Hemy 920, Valašské Meziříčí +420777777999, +420571751571 www.okentes.cz