Úvodní stránka » PYROPLEX v nabídce firmy OKENTĚS

Program PYROPLEX v nabídce OKENTĚS, a.s.

Z firemního loga firmy OKENTĚS, a.s. (r.z.1992) vyplývá, že těsnící prvky oken, dveří a vrat jsou nosným programem nabídky společnosti. Silikonová těsnění řady Sillen, jsme postupně navázali dovozem řady těsnících prvků významných výrobců, více na www.okentes.cz. Doplnění nabídky o protipožární program, významného výrobce, bylo naším dlouhodobým záměrem. Volba padla na anglického výrobce protipožárních prvků společnost PYROPLEX Limited.

Jehož specializovaný program obsahuje:

1) Produkty pro dveře a zasklívání

zpěňující protipožární pásky jsou určené výhradně pro výrobce dveří, vrat, příček či oken. Tyto zpěňující pásky Pyroplex nabízejí výrobcům nová, inovativní řešení, která jsou podmíněna provedením příslušných protipožárních zkoušek.

2) Stavební výrobky

Stavební prvky pasivní požární ochrany (manžety, potrubní pásky, akryl. tmel) jsou určeny výhradně pro specializované firmy z oblasti protipožární ochrany, které jsou námi proškoleni, tak jak to ukládá vyhláška 246/2001 Sb. povinnost montážních firem, být proškolen na instalaci protipožárních systémů výrobcem, dodávaného protipožárního systému.

Manžety, potrubní pásky a zpěňující akrylový tmel Pyroplex získaly osvědčení ETA a splňují tak požadavky evropské směrnice o uvádění stavebních výrobků na společný evropský trh a mohou být označeny značkou CE.

Příznivé ceny zpěňujících pásek, jsou podmíněny minimálními výrobními dávkami, proto jednotlivé položky jsou dodávány až po kumulaci poptávek.

Uvítáme, pokud nás budete kontaktovat na pyroplex@pyroplex.cz. Komunikaci podpoří i uvedení typu protipožárního výrobku, který v současné době používáte i s případným odhadem roční potřeby.

Poté se s Vámi spojíme, a dle druhu a rozsahu poptávky posoudíme možnosti, doplníme technické informace, popřípadě zašleme vzorky.

OKENTĚS, a.s., Hemy 920, Valašské Meziříčí +420777777999, +420571751571 www.okentes.cz